Realistixxx Real Playboy

4,500 LEK

I dashuri juaj me rezistence te pafunde! Dildo ne forme penisi me koke te plote ngjyre pink dhe damare te dukshem. Me testikuj dhe ngjitje me thithje ne fund. Ngjyre lekure.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05037700000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Masa afersisht: gjatesia totale: 23 cm, thellesia e penetrimit 16 cm. Ø 5.5 cm. Materiali: PVC.

Realistixxx Real Playboy

4,500 LEK

Out of stock