-30%

Dildo Pleasure Colors

3,990 LEK

Edicioni Tricolors shton më shumë ngjyra në Koleksionin Colors Pleasures. E bërë nga silikoni 100% i lëmuar si mëndafsh, ky dildo është i formuar në mënyrë realiste dhe përmban një bazë thithëse super të fortë për argëtim pa duar. I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet. Dildo E bërë nga silikoni Me filxhan thithës Përmasat: 6,7 x 2 x 2,6 inç / 17,0 x 6,6 cm Dimensionet e futshme: 5 x 1,46 inç / 12,7 x 3,7 cm

Availability: Në gjendje SKU: 280834 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Edicioni Tricolors shton më shumë ngjyra në Koleksionin Colors Pleasures. E bërë nga silikoni 100% i lëmuar si mëndafsh, ky dildo është i formuar në mënyrë realiste dhe përmban një bazë thithëse super të fortë për argëtim pa duar. I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet. Dildo E bërë nga silikoni Me filxhan thithës Përmasat: 6,7 x 2 x 2,6 inç / 17,0 x 6,6 cm Dimensionet e futshme: 5 x 1,46 inç / 12,7 x 3,7 cm

Dildo Pleasure Colors

3,990 LEK

In stock