Dildo per Strap-on Squirting

15,200 LEK

E bërë nga silikoni ultra i butë, ky Squirting Dildo Cum do t’ju kënaqë me butësinë dhe strukturën e tij ultra-realiste. Një dizajn i lëmuar, një sy i formësuar, një filxhan thithës i fortë dhe një teksturë e mëndafshtë për një kënaqësi të dhjetëfishtë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E32161 Kategori:

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

E bërë nga silikoni ultra i butë, ky Squirting Dildo Cum do t’ju kënaqë me butësinë dhe strukturën e tij ultra-realiste. Një dizajn i lëmuar, një sy i formësuar, një filxhan thithës i fortë dhe një teksturë e mëndafshtë për një kënaqësi të dhjetëfishtë.

Prekja e tij fantastike, mundësia për të simuluar një derdhje. Në momentin e dëshiruar shtypni shiringën (të mbushur më parë me lëngun e zgjedhur) në mënyrë që dildo të ejakulojë, duke ju ofruar kështu një eksperiencë më reale sesa reale!

Për më shumë aventura, mund ta kombinoni atë me një nga parzmoret tona Strap-on-me dhe të provoni një lojë befasuese: pegging!

E vërtetë për jetën
Nëse ju pëlqen ky moment i kënaqësisë mashkullore, do të josheni nga ky Squirting Dildo Cum. Një dizajn i rafinuar, një teksturë e mëndafshtë dhe një filxhan thithës rezistent për një kënaqësi të dhjetëfishtë.

Përvojë realiste
Nëse ju pëlqen ky moment i kënaqësisë mashkullore, do të josheni nga ky Squirting Dildo Cum.

Dhe bonus, ne ju ofrojmë një tub me krem ​​70 ml me dildo. Ky xhel lubrifikant kremoz dhe ujor riprodhon në mënyrë të përsosur strukturën e spermës.

Dizajni i tyre ergonomik është i pajtueshëm me një parzmore.

Kapacitet i madh
Me një shiringë 30 ml dhe një zorrë të pakrahasueshme me gjatësi 82 ​​cm, kjo lodër ka një kapje intuitive dhe natyrale të dyfishtë. Me aftësinë për të shtuar 3 herë më shumë spermë të rreme përmes 2 fole shtesë zorrësh, ajo ka kapacitetin më të madh në treg për kënaqësinë tuaj.

Të dhënat teknike
– 100% i papërshkueshëm nga uji
– 2 ngjyra në dispozicion
– Silikoni tepër i butë pa ftalate
– Dizajn ergonomik
– Kupa thithëse rezistente me bërthamë
– E pajtueshme me parzmore
– Përmasat: 18 cm e futshme/diametri 3,6 cm
– Shiringë e lehtë për t’u përdorur dhe mirëmbajtur
– 1 tub lubrifikant kremoz 70 ml pa pagesë