-25%

Dildo Pepper

Çmimi origjinal qe: 10,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,175 LEK.

Me këtë kopje të një speci vjen në gamë një lodër shumëngjyrëshe. Forma bazë është një piramidë trekëndore me një majë të rrumbullakosur.

Availability: Në gjendje SKU: GE-019 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

 

Me këtë kopje të një speci vjen në gamë një lodër shumëngjyrëshe. Forma bazë është një piramidë trekëndore me një majë të rrumbullakosur. Kjo është pika kryesore e lodrës, sepse madhësia e majës së gishtit, fundi i rrumbullakosur është perfekt për të qenë në gjendje të masazhoni drejtpërdrejt në qafën e mitrës. Gjatësia dhe përkulja e lodrës ndihmojnë për të arritur në qafën e mitrës.

Pa kërcell, speci është gati 22 cm (8,7 inç) i gjatë dhe një lodër e rehatshme për dorë. Natyrisht, vlerat e diametrit janë mjaft të ndryshme. Në majën e lambendit (rreth 5,5 cm (2,2 inç) në pjesën e parë të frutave) diametri është rreth 2,5 cm (1 inç). Pjesa e mesme është rreth 4 cm (1,6 inç) e trashë dhe ndjehet emocionuese “nga rrumbullakët”. Në krye lodra ka vetëm 5 cm (2 inç) për të ofruar.

  • Dizajni: e kuqe e freskët që ndryshon ngjyrën në portokalli të ndezur kur ngrohet, gjeth / kërcell jeshil
  • Gjatësia: përafërsisht. 22 cm (8,7 inç)
  • Diametri në krye: përafërsisht. 2,5 cm (1 inç)
  • Diametri në pjesën e mesme: përafërsisht. 4 cm (1,6 inç)
  • Diametri më i madh: përafërsisht 5 cm (2 inç)
  • Silikoni pa erë, fort
  • Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Pepper

Çmimi origjinal qe: 10,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,175 LEK.

In stock