Dildo Medical Silicone 21

5,200 LEK

Ne forme penisi real me ngjitje ma vakum te forte poshte testikujve. Shume fleksibel, pa cepa ose pjese te forta. Miqesor me lekuren dhe shume i bute ne siperfaqe. Gjatesia totale 21 cm, gjatesia e penetrueshme 16 cm, Ø 3.1 – 3.8 cm. Prej materili silikon mjekesor: pa arome, i thjeshte per tu pastruar, higjenik.

Availability: Në gjëndje SKU: 05266650000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ne forme penisi real me ngjitje ma vakum te forte poshte testikujve. Shume fleksibel, pa cepa ose pjese te forta. Miqesor me lekuren dhe shume i bute ne siperfaqe. Gjatesia totale 21 cm, gjatesia e penetrueshme 16 cm, Ø 3.1 – 3.8 cm. Prej materili silikon mjekesor: pa arome, i thjeshte per tu pastruar, higjenik.