Dildo me vibrim Evolved Light Flesh

12,900 LEK

E krijuar për realizëm të ngjashëm me jetën, kjo dildo vibruese ka një majë të përcaktuar me një kurorë të trashë të kënaqshme – dhe venat dhe teksturat njëlloj si gjëja reale.

Availability: Në gjendje SKU: 840778 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

E krijuar për realizëm të ngjashëm me jetën, kjo dildo vibruese ka një majë të përcaktuar me një kurorë të trashë të kënaqshme – dhe venat dhe teksturat njëlloj si gjëja reale. Ndizni energjinë me një kontroll të thjeshtë me 1 buton dhe shijoni 10 shpejtësi dhe modele nga të buta në intensive, edhe nën ujë pasi është plotësisht i zhytur. Një bazë e fuqishme e filxhanit thithës ju lejon të ecni pa duar. Silikoni i ripenisikueshëm, i cilësisë së lartë, i lehtë për t’u pastruar.

Dildo vibruese realiste
Majë dhe tekstura të ngjashme me kurorë
Boshti fleksibël lëviz me trupin
Baza e fuqishme e filxhanit thithës
10 shpejtësi dhe modele vibruese
Kontroll me 1 buton në anën e bazës
Butoni LED ndizet kur përdoret
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Lartësia: 7 inç / 17,8 cm
Thellësia: 2,83 inç / 7,2 cm
Gjerësia: 2,83 inç / 7,2 cm
Gjatësia e futshme 6 inç / 15,2 cm
Diametri i futshëm 1,71 inç / 4,3 cm
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Pa ftalate dhe lateks
Magnetike e ringarkueshme, kabllo e përfshirë

Dildo me vibrim Evolved Light Flesh

12,900 LEK

In stock