Dildo me vibrim Colors 5 Light

9,200 LEK

Colors Vibrating Dildo përmban një formë realiste me bazë filxhani thithës! Ngjiteni atë në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë për një udhëtim pa duar.

Availability: Në gjendje SKU: 280814 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

 • Colors Pleasures Vibrating Dildo përmban një formë realiste me bazë filxhani thithës! Pjesë e linjës popullore dildo silikoni Colors Pleasures, Vibrating 5 Inch tani është i pajisur me dridhje me shumë shpejtësi. Ngjiteni atë në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë për një udhëtim pa duar. Shijoni Colors Pleasures 5″ presionin e fortë të Dildo, tani me një zing shtesë!
 • Ky produkt është bërë nga silikoni i lëmuar, me detaje të gjalla. Është i papërshkueshëm nga uji dhe i ripenisikueshëm nga USB.
 • Dildo vibruese silikoni
  Baza e filxhanit të thithjes për lojë pa duar
  Formë realiste, në silikon të fortë
  Dridhje me shumë shpejtësi
  I papërshkueshëm nga uji
  USB i ripenisikueshëm
  E përputhshme me të gjithë lubrifikantët
 • Dimensionet: 1.25 inç gjerësia e kokës;
 • Gjerësia maksimale e boshtit 1,45 inç; 5.25
 • Gjatësia e futshme; Gjatësia totale 6,75 inç

Dildo me vibrim Colors 5 Light

9,200 LEK

In stock