-30%

Dildo me vibrim Colors 5 Brown

6,440 LEK

Nje dildo vibruse nga Colours Pleasure 5, me ngjyra te gjalla, silikon cilesor.

Availability: Në gjendje SKU: 280820 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

  • Colours Pleasures Vibruese 5 inç Dildo Kafe e errët nga NS Novelties. Dridhje të fuqishme, përdredhje të gishtave nga dildot e ripenisikueshme Colors Pleasures. Ngjyra të gjalla, silikoni saten i cilësisë së lartë dhe eksitim pa duar. Formuar realisht për ndjesi të zgjeruara. I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet.
  • Pesha e produktit 8,15 ons.
  • Përmasat e produktit: 16.8 x 5.3 x 5.8 cm
  • Gjatësia totale: 16.8cm
  • Diametri: 3.8 cm
  • Gjatësia e futur: 12.7cm

Dildo me vibrim Colors 5 Brown

6,440 LEK

In stock