Dildo me karikim A&E ADAMS

11,900 LEK

Dildo e madhe realiste vibruese. USB e rikarikueshme, përfshirë kabllon. Telekomanda me 12 funksione të ndryshme vibruese. Bërë me material TPE “True Feel” të ngjashëm me jetën. Bazë e fuqishme e kupës thithëse për lojë pa duar. Përmasat: 17,8 cm i gjatë, 3,5 cm i gjerë boshti, i futshëm deri në 14 cm. Punimet në distancë nga mbi 15 metra larg. Remote përdor bateri AA 2x, nuk përfshihen. I papërshkueshëm nga uji dhe zhytës. Fhtalat & pa lateks.

Availability: Në gjëndje SKU: 840421 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo e madhe realiste vibruese. USB e rikarikueshme, përfshirë kabllon. Telekomanda me 12 funksione të ndryshme vibruese. Bërë me material TPE “True Feel” të ngjashëm me jetën. Bazë e fuqishme e kupës thithëse për lojë pa duar. Përmasat: 17,8 cm i gjatë, 3,5 cm i gjerë boshti, i futshëm deri në 14 cm. Punimet në distancë nga mbi 15 metra larg. Remote përdor bateri AA 2x, nuk përfshihen. I papërshkueshëm nga uji dhe zhytës. Fhtalat & pa lateks.