Dildo Magic Stick Glitter

8,000 LEK

Kjo dildo e madhe përmban një dizajn realist dhe është bërë nga silikoni tepër i butë, i sigurt për trupin. Boshti është i venifikuar dhe ka një kurbë të lehtë. Kupa e fortë e thithjes do të thotë që ju mund ta bashkëngjitni këtë dildo në çdo sipërfaqe të lëmuar. Kjo dildo është në përputhje me shumicën e pajimeve të lidhura. Përdoreni këtë dildo me lubrifikant me bazë uji. Pas përdorimit, lehtë mund ta pastroni lodrën tuaj me ujë të vakët dhe sapun antibakterial ose pastrues lodrash.

Availability: Në gjëndje SKU: AG593 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo dildo e madhe përmban një dizajn realist dhe është bërë nga silikoni tepër i butë, i sigurt për trupin. Boshti është i venifikuar dhe ka një kurbë të lehtë. Kupa e fortë e thithjes do të thotë që ju mund ta bashkëngjitni këtë dildo në çdo sipërfaqe të lëmuar. Kjo dildo është në përputhje me shumicën e pajimeve të lidhura. Përdoreni këtë dildo me lubrifikant me bazë uji. Pas përdorimit, lehtë mund ta pastroni lodrën tuaj me ujë të vakët dhe sapun antibakterial ose pastrues lodrash.