Dildo Lollicock Double

3,500 LEK

Përjetoni stimulim të dyfishtë me këtë dildo argëtuese të dyfishtë! Perfekte për përdorim gjatë masturbimit, por gjithashtu mund ta përdorni së bashku me partnerin tuaj. Dildo është bërë prej materiali të fortë, por gjithsesi fleksibël dhe pastrohet lehtë pas përdorimit.

Availability: Në gjëndje SKU: CN-14-0525-33 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Përjetoni stimulim të dyfishtë me këtë dildo argëtuese të dyfishtë! Perfekte për përdorim gjatë masturbimit, por gjithashtu mund ta përdorni së bashku me partnerin tuaj. Dildo është bërë prej materiali të fortë, por gjithsesi fleksibël dhe pastrohet lehtë pas përdorimit.