Dildo Lollicock 20cm

5,500 LEK

Kjo dildo transparente përmban një dizajn realist për shkak të syrit të rrumbullakosur dhe boshtit me vena. Dildo është bërë nga PVC dhe ndihet i butë dhe fleksibël. Vendoseni dildon në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë me filxhanin e fortë të thithjes ose përdorni atë në një parzmore për të siguruar kënaqësi pa duar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: CN-14-0518-51 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Kjo dildo transparente përmban një dizajn realist për shkak të syrit të rrumbullakosur dhe boshtit me vena. Dildo është bërë nga PVC dhe ndihet i butë dhe fleksibël. Vendoseni dildon në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë me filxhanin e fortë të thithjes ose përdorni atë në një parzmore për të siguruar kënaqësi pa duar.

Pas përdorimit, pastroni dildon me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë.

Dildo Lollicock 20cm

5,500 LEK

Out of stock