Dildo Lock on Dynamite 7

7,000 LEK

Lock On Dynamite Dildo është një dildo i gjithanshëm që jep një ndjesi realiste, me tekstura të ngjashme me lëkurën dhe me vera për ndjesi shtesë.

Availability: Në gjendje SKU: 331866 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Lock On Dynamite Dildo është një dildo i gjithanshëm që jep një ndjesi realiste, me tekstura të ngjashme me lëkurën dhe me vera për ndjesi shtesë. Dynamite është i pajtueshëm me të GJITHA sistemet Lock On, kështu që ju mund të krijoni aventurën tuaj ose të përdorni filxhanin thithës të lëvizshëm të përfshirë për lojë pa duar dhe akses të mëtejshëm! I pajtueshëm me parzmore dhe i lëmuar me Ultrasilk®, Dynamite ka gjithçka që ju nevojitet në një dildo realiste. E bërë nga silikoni superior Puria™ i trajtuar me platin, Dynamite është i sigurt për trupin, pa ftalate, pa lateks, pa aromë dhe i lehtë për t’u pastruar!

E përputhshme me të gjitha sistemet Lock On për të personalizuar kënaqësinë tuaj
E përfshirë filxhan thithës të lëvizshëm për lojë dhe akses pa duar
Punuar me përpikëri dore për një pamje realiste dhe më të mirë se ndjesia reale
Silikoni Puria™ i pastër me platin
Ultrasilk® e lëmuar
Lubrifikim hibrid i sigurt me bazë uji
Gjatësia 7 inç / 17,7 cm
Gjatësia e futshme 7 inç / 17,7 cm
Gjerësia 2 inç / 5 cm

Dildo Lock on Dynamite 7

7,000 LEK

In stock