Dildo LIMBA FLEX M

7,400 LEK

NJE DILDO I PERSONALIZUAR
Çdo trup është i ndryshëm, dhe po kështu çdo herë që bëni seks. Kjo është arsyeja pse LIMBA FLEX përkulet për të mbajtur një sërë formash dhe këndesh—kështu që ju mund të arrini pikën për çdo trup, në çdo pozicion.

Availability: Në gjendje SKU: 20001 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

NJE DILDO I PERSONALIZUAR
Çdo trup është i ndryshëm, dhe po kështu çdo herë që bëni seks. Kjo është arsyeja pse LIMBA FLEX përkulet për të mbajtur një sërë formash dhe këndesh—kështu që ju mund të arrini pikën për çdo trup, në çdo pozicion.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË DILDO TË BENDABLE?
Blerja e lodrave mund të jetë një lojë hamendjeje: ju përpiqeni të kuptoni se çfarë forme do t’i pëlqejë më së miri trupit tuaj pa e provuar më parë. LIMBA FLEX e nxjerr supozimin. Nëse zbuloni se dëshironi një dildo me një kurbë ekstreme të pikës G, thjesht përkuleni në atë formë. Nëse dëshironi një bosht të drejtë, thjesht përkuleni atë prapa. Kjo dildo e personalizueshme e bën të lehtë të provosh shumë pozicione dhe mënyra të ndryshme për të luajtur pa i hequr lodrat.

Është gjithashtu një dildo e mrekullueshme paketimi! Thjesht përkulni LIMBA FLEX që të përshtatet nën rrobat tuaja, më pas nxirreni jashtë kur të jeni gati për të luajtur!

DUA TË PROVOJ PLAY ANAL! A ËSHTË LIMBA FLEX I MIRË PËR TË MIRË?
Dreq po! Një nga shqetësimet kryesore që dëgjojmë nga lojtarët anal për herë të parë është nëse vendosja e një lodre në të pasmet e tyre do të jetë e pakëndshme. Ne e dëgjojmë atë! LIMBA FLEX është formësuar për ta bërë futjen e lehtë dhe të rehatshme. Maja është e ngushtuar, kështu që, me lubrifikim, kjo dildo do të rrëshqasë menjëherë. Boshti është gjithashtu në anën e hollë, kështu që ju mund të shijoni një ndjenjë ngopjeje ndërsa qëndroni në zonën tuaj të rehatisë. Oh, dhe nëse doni të provoni lojën e prostatës, thjesht përkulni boshtin drejt butonit të barkut të marrësit.

A QËNDRON VËRTETË NË POZICION?
Po! Teli i fortë në këtë bërthamë të personalizueshme të dildos e mban atë në formën që ju zgjidhni derisa të jeni gati për ta përkulur në një tjetër.

Dildo LIMBA FLEX M

7,400 LEK

In stock