Dildo Lelo Ella Deep Rose

6,900 LEK

Ella është një objekt kënaqësie e dizajnit më klasik – vetëm shikimi i saj zgjon mundësitë më intime. E qetë dhe e qetë në prekje, forma e saj rrjedhëse është përshtatur për individët dhe çiftet që të eksplorojnë fantazitë e tyre më të thella.

Availability: Në gjendje SKU: E21232 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Ella është një objekt kënaqësie e dizajnit më klasik – vetëm shikimi i saj zgjon mundësitë më intime. E qetë dhe e qetë në prekje, forma e saj rrjedhëse është përshtatur për individët dhe çiftet që të eksplorojnë fantazitë e tyre më të thella. Duke paraqitur një alternativë tërheqëse ndaj atmosferës, dy skajet e Ella-s janë skalitur saktësisht për stimulim të shtuar të pikës G ose për veprime më tradicionale depërtuese. Prandaj, kontrolli vendoset gjithmonë fort në duart e përdoruesit të saj, kështu që nëse sapo po zbuloni kënaqësitë tuaja me Lelo, ose keni përdorur produktet tona prej vitesh, Ella ofron aq ndjesi sa të lejon imagjinata.

Materialet: silikoni i sigurt për trupin
Mbarimi: mat
Përmasat: 195 x 50 x 30 mm
Pesha: 111 gram

Ashtu si me të gjitha objektet e kënaqësisë nga Lelo, Ella është krijuar për të ofruar paqe të plotë mendore në çdo situatë që lind. E bërë me silikon të aprovuar nga FDA dhe pa ftalate, Ella paraqitet në një kuti dhuratash elegante dhe një qese sateni luksoze për ruajtjen e duhur, e kompletuar me manualin e përdorimit dhe një garanci të plotë 1-vjeçare Lelo.

Dildo Lelo Ella Deep Rose

6,900 LEK

In stock