Dildo King Cock with Balls zeze

7,200 LEK

A doni që dildoja juaj e parë të duket dhe të ndjehet e fortë, siç gjithmonë e keni fantazuar?do bosht dhe çdo kokë është punuar me kujdes me detaje të hollë për t’ju dhënë përvojën më realiste të imagjinuar ndonjëherë. Baza e fuqishme e filxhanit të thithjes ngjitet në pothuajse çdo sipërfaqe të sheshtë dhe e bën çdo parzmore dildo të pajtueshme. E prodhuar në objektin më të lartë të prodhimit të gomës në Pipedream, çdo King Cock është pa ftalate, pa lateks, pa trup dhe hipoallergjik. Më e mira nga të gjitha, King Cock është bërë me krenari në SHBA, kështu që ju të mund të shijoni çdo kryevepër me besim.

Features:

Gjatësia: 8 “(20,3 cm)
Gjerësia: 2 “(5,1 cm)
I papërshkueshëm nga uji.

 

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05326810000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

A doni që dildoja juaj e parë të duket dhe të ndjehet e fortë, siç gjithmonë e keni fantazuar?do bosht dhe çdo kokë është punuar me kujdes me detaje të hollë për t’ju dhënë përvojën më realiste të imagjinuar ndonjëherë. Baza e fuqishme e filxhanit të thithjes ngjitet në pothuajse çdo sipërfaqe të sheshtë dhe e bën çdo parzmore dildo të pajtueshme. E prodhuar në objektin më të lartë të prodhimit të gomës në Pipedream, çdo King Cock është pa ftalate, pa lateks, pa trup dhe hipoallergjik. Më e mira nga të gjitha, King Cock është bërë me krenari në SHBA, kështu që ju të mund të shijoni çdo kryevepër me besim.

Features:

Gjatësia: 8 “(20,3 cm)
Gjerësia: 2 “(5,1 cm)
I papërshkueshëm nga uji.

 

Dildo King Cock with Balls zeze

7,200 LEK

Out of stock