DILDO KING COCK (WITH BALLS) 6”

5,000 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: PD-5531-23 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Është punuar me kujdes me detaje të hollë për t’ju dhënë përvojën më realiste të imagjinuar ndonjëherë. Baza e fuqishme e filxhanit të thithjes ngjitet në pothuajse çdo sipërfaqe të sheshtë dhe e bën çdo parzmore dildo të pajtueshme. E prodhuar në objektin më të lartë të prodhimit të gomës në Pipedream, çdo King Cock është pa ftalate, pa lateks, pa trup dhe hipoallergjik. Më e mira nga të gjitha, King Cock është bërë me krenari në SHBA, kështu që ju të mund të shijoni çdo kryevepër me besim.

DILDO KING COCK (WITH BALLS) 6”

5,000 LEK

In stock