-20%

Dildo King Cock with BALLS, 24.5cm

Çmimi origjinal qe: 9,410 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,528 LEK.

Dildo King Cock me dizajn te hollesishem te penisit dhe ngjyre si te lekures, i pajisur me koka, vena, dhe testikuj. Per shkak te mateialit te saj te bute, ajo duket pothuajse si origjinal. Ka bazamentin mbeshtetes. I pershtatshem per rripat(Strap-on).              Materiali: PVC. Gjatesia e plote: 25.4cm, diametri: 7.6cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05345010000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo King Cock me dizajn te hollesishem te penisit dhe ngjyre si te lekures, i pajisur me koka, vena, dhe testikuj. Per shkak te mateialit te saj te bute, ajo duket pothuajse si origjinal. Ka bazamentin mbeshtetes. I pershtatshem per rripat(Strap-on).              Materiali: PVC. Gjatesia e plote: 25.4cm, diametri: 7.6cm

Dildo King Cock with BALLS, 24.5cm

Dildo King Cock with BALLS, 24.5cm

Çmimi origjinal qe: 9,410 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,528 LEK.

Out of stock