Dildo King Cock 7”

3,900 LEK

Availability: Në gjëndje SKU: PD-5502-22 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Është punuar me kujdes me detaje të hollë për t’ju dhënë përvojën më realiste të imagjinuar ndonjëherë. Baza e thithjes ngjitet në pothuajse çdo sipërfaqe të sheshtë dhe e bën çdo parzmore dildo të pajtueshme. E prodhuar në objektin më të lartë të prodhimit të gomës në Pipedream, çdo King Cock është pa ftalate, pa lateks, pa trup dhe hipoallergjik. Më e mira nga të gjitha, King Cock është bërë me krenari në SHBA, kështu që ju të mund të shijoni çdo kryevepër me besim.