Dildo Jolly Buttcock

2,600 LEK

Për fantazitë anale dhe vaginale!
Dildo shumë fleksibël e bërë nga material i rrëshqitshëm. Glans i fryrë me lafshë, venat e theksuara dhe testikujt realistë stimulojnë mrekullisht çdo nerv. Në një filxhan thithjeje të sigurt. Gjatësia përafërsisht. 19 cm, Ø 3-3.5 cm. Materiali: PVC.

Availability: Në gjëndje SKU: 05200390000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për fantazitë anale dhe vaginale!
Dildo shumë fleksibël e bërë nga material i rrëshqitshëm. Glans i fryrë me lafshë, venat e theksuara dhe testikujt realistë stimulojnë mrekullisht çdo nerv. Në një filxhan thithjeje të sigurt. Gjatësia përafërsisht. 19 cm, Ø 3-3.5 cm. Materiali: PVC.