-30%

Dildo Hitsens 1

Çmimi origjinal qe: 4,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,290 LEK.

Kënaqësi e personalizuar – mund të përkulet në formë!
Kjo dildo e thjeshtë dhe e bukur Hitsens 1 nga Adrien Lastic ka një sy të lehtë dhe është bërë prej silikoni (Silexpan). Kjo do të thotë se mund të përkulet lehtësisht në formë – madje qëndron në pozicionin e ri për një kohë të gjatë. Dildo mund të vendoset në mikrovalë (30 sekonda) ose në ujë të nxehtë (maksimumi 2 minuta) për ta ngrohur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 50007930000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

  • Dildo e bërë nga silikoni (Silexpan)
  • Mund të përkulet në formë
  • Bëhet i butë kur është i ngrohtë dhe i fortë kur është i ftohtë
  • E thjeshtë dhe e bukur me shikim të lehtë
  • Me një filxhan thithës shumë të fortë
  • E përputhshme me rripin
  • 100% e riciklueshme

Kënaqësi e personalizuar – mund të përkulet në formë!
Kjo dildo e thjeshtë dhe e bukur Hitsens 1 nga Adrien Lastic ka një sy të lehtë dhe është bërë prej silikoni (Silexpan). Kjo do të thotë se mund të përkulet lehtësisht në formë – madje qëndron në pozicionin e ri për një kohë të gjatë. Dildo mund të vendoset në mikrovalë (30 sekonda) ose në ujë të nxehtë (maksimumi 2 minuta) për ta ngrohur.
Dildo do të bëhet e fortë nëse vendoset në frigorifer. Silikoni i butë prej kadifeje do të thotë që mund të futet lehtësisht dhe të shijohet pa asnjë problem.

Dildo ka gjithashtu një filxhan thithës shumë të fortë që ngjitet mirë në çdo sipërfaqe të lëmuar. Kjo do të thotë se argëtimi pa duar është i mundur. Dildo është gjithashtu i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret për kënaqësi emocionuese të shtytjes me një partner.

Gjatësia e plotë 18 cm, Ø 5 cm.
Silikoni (Silexpan).
100% të riciklueshëm – komponentë të përdorur të bërë nga 72% biomaterial i qëndrueshëm.

Dildo Hitsens 1

Çmimi origjinal qe: 4,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,290 LEK.

Out of stock