-30%

Dildo Hitsens 3

Çmimi origjinal qe: 4,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,220 LEK.

Kënaqësi e personalizuar – mund të përkulet në formë!
Kjo dildo e thjeshtë dhe e bukur Hitsens 3 nga Adrien Lastic ka valë stimuluese dhe është bërë nga silikoni (Silexpan). Kjo do të thotë se mund të përkulet lehtësisht në formë – madje qëndron në pozicionin e ri për një kohë të gjatë. Dildo mund të vendoset në mikrovalë (30 sekonda) ose në ujë të nxehtë (maksimumi 2 minuta) për ta ngrohur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 50008150000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

  • Dildo e bërë nga silikoni (Silexpan)
  • Mund të përkulet në formë
  • Bëhet i butë kur është i ngrohtë dhe i fortë kur është i ftohtë
  • E thjeshtë dhe e bukur me valë stimuluese
  • Me një filxhan thithës shumë të fortë
  • E përputhshme me rripin
  • 100% e riciklueshme

Kënaqësi e personalizuar – mund të përkulet në formë!
Kjo dildo e thjeshtë dhe e bukur Hitsens 3 nga Adrien Lastic ka valë stimuluese dhe është bërë nga silikoni (Silexpan). Kjo do të thotë se mund të përkulet lehtësisht në formë – madje qëndron në pozicionin e ri për një kohë të gjatë. Dildo mund të vendoset në mikrovalë (30 sekonda) ose në ujë të nxehtë (maksimumi 2 minuta) për ta ngrohur.
Dildo do të bëhet e fortë nëse vendoset në frigorifer. Silikoni i butë prej kadifeje do të thotë që mund të futet lehtësisht dhe të shijohet pa asnjë problem.

Dildo ka gjithashtu një filxhan thithës shumë të fortë që ngjitet mirë në çdo sipërfaqe të lëmuar. Kjo do të thotë se argëtimi pa duar është i mundur. Dildo është gjithashtu i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret për kënaqësi emocionuese të shtytjes me një partner.

Gjatësia e plotë 18,2 cm, Ø 4,1 cm.
Silikoni (Silexpan).
100% të riciklueshëm – komponentë të përdorur të bërë nga 72% biomaterial i qëndrueshëm.

Dildo Hitsens 3

Çmimi origjinal qe: 4,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,220 LEK.

Out of stock