Dildo Glow in the dark Radiant Soft Pink

5,800 LEK

Dildo me shkëlqim në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys, e bërë nga silikoni i butë dhe gjysmë transparent me një kupe thithëse të fortë për përdorim pa duar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22048 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dildo me shkëlqim në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys, e bërë nga silikoni i butë dhe gjysmë transparent me një kupe thithëse të fortë për përdorim pa duar.

Dildo me vena dhe topa
Brendësia rozë shkëlqen në ngjyrë vjollce në errësirë
Pjesa e jashtme e butë gjysmë transparente nga silikoni
filxhan thithës
Gjatësia 21 cm
Diametri 4 cm

Dildo Glow in the dark Radiant Soft Pink

5,800 LEK

In stock