-30%

Dildo Gildo Ocean Ripple Glass

3,080 LEK

Dildot Ocean nga Koleksioni Gildo janë të domosdoshëm në çdo komodinë për adhuruesit e lodrave speciale të seksit! Ocean Ripple është bërë prej xhami me cilësi premium dhe përmban një bazë silikoni, duke e bërë atë të përshtatshëm si për përdorim vaginal ashtu edhe për anal.

Availability: Vjen së shpejti SKU: GOC002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildot Ocean nga Koleksioni Gildo janë të domosdoshëm në çdo komodinë për adhuruesit e lodrave speciale të seksit! Ocean Ripple është bërë prej xhami me cilësi premium dhe përmban një bazë silikoni, duke e bërë atë të përshtatshëm si për përdorim vaginal ashtu edhe për anal. Maja ekstra e gjerë ofron stimulim të shijshëm dhe falë boshtit të lëmuar mund ta fusni lehtësisht dildon me pak lubrifikant me bazë uji.

Ocean Ripple është perfekt për lojën e temperaturës dhe mund të nxehet ose ftohet duke e vendosur në frigorifer ose në ujë të nxehtë ose të ftohtë për disa minuta.

Pastroni dildo pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash dhe ruajeni në një vend të thatë dhe të errët. Nëse është e nevojshme, përdorni një çantë lodrash për të mbrojtur dildo nga pluhuri dhe gërvishtjet.

Ju lutemi vini re: A po përdorni dildo për përdorim anal dhe vaginal? Gjithmonë pastroni shumë mirë pjesën e jashtme me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash për të minimizuar çdo bakter (të dëmshëm).

Materiali Xhami, silikoni
Pesha 283 gram
I papërshkueshëm nga uji
Ngjyrë Blu

Dildo Gildo Ocean Ripple Glass

3,080 LEK

Out of stock