Dildo GENDER X SEMI SWEET TART

7,700 LEK

Nxehtësia e trupit ka një efekt të jashtëzakonshëm në këtë dildo unike, e cila ndryshon nga një blu ultramarine mahnitëse në një vjollcë të zjarrtë të thellë kur mbështillet në ngrohtësi. E krijuar bukur për një pamje dhe ndjesi realiste realiste, forma e tij e fortë, por e zhdërvjellët silikoni lëviz me trupin tuaj për sasinë e përsosur të dhënies dhe marrjes, duke përfshirë gjatë lojës pa duar kur përdorni bazën e fortë të filxhanit të thithjes. Intensifikoni kënaqësinë tuaj me fuqinë e ngjyrës së pasur për rezultate vërtet spektakolare!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 840649 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Nxehtësia e trupit ka një efekt të jashtëzakonshëm në këtë dildo unike, e cila ndryshon nga një blu ultramarine mahnitëse në një vjollcë të zjarrtë të thellë kur mbështillet në ngrohtësi. E krijuar bukur për një pamje dhe ndjesi realiste realiste, forma e tij e fortë, por e zhdërvjellët silikoni lëviz me trupin tuaj për sasinë e përsosur të dhënies dhe marrjes, duke përfshirë gjatë lojës pa duar kur përdorni bazën e fortë të filxhanit të thithjes. Intensifikoni kënaqësinë tuaj me fuqinë e ngjyrës së pasur për rezultate vërtet spektakolare!

Dildo e krijuar në mënyrë reale që ndryshon ngjyrën
Transformohet nga blu në vjollcë në 32 ° C
Vjollca kthehet në blu kur ftohet
Baza e filxhanit të thithjes për lojë pa duar
Forma dhe tekstura të gjalla në bosht dhe majë
Fleksibël për të lëvizur me trupin tuaj
Përmasat: L x D x W: 5,5 x 2,35 x 1,87 inç / 13,9 x 5,9 x 4,7 cm
Gjatësia e futshme 3,5 inç / 8,9 cm
Diametri i futshëm 1,35 inç / 3,4 cm
Bërë nga silikoni i lëmuar si kadife
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Pa ftalate dhe lateks

Dildo GENDER X SEMI SWEET TART

7,700 LEK

Out of stock