Dildo FleshJack Mick Blue

11,600 LEK

Mick Blue është një super yll ikonë për të rritur. Me mbi 2500 filma për të rritur nën rripin e tij si interpretues dhe 250 si regjisor, aktori i lindur austriak i njohur më së shumti për sytë e tij blu mahnitës dhe theksin joshës

Availability: Në gjëndje SKU: E28688 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mick Blue është një super yll ikonë për të rritur. Me mbi 2500 filma për të rritur nën rripin e tij si interpretues dhe 250 si regjisor, aktori i lindur austriak i njohur më së shumti për sytë e tij blu mahnitës dhe theksin joshës, ka qenë shumë i kërkuar që nga debutimi i tij profesionist i aktrimit XXX në Evropë në vitin 2000.

Duke treguar një talent natyral jo vetëm si interpretues, por edhe si regjisor dhe producent porno, Mick Blue është njohur ndërkombëtarisht për përkushtimin dhe profesionalizmin e tij në industrinë e argëtimit për të rritur. Duke u mburrur me një koleksion mbresëlënës çmimesh prej mbi 35 AVN, 7 XBIZ, 5 XRCO, 1 Venus, 3 Inked, 1 NightMoves, 1 AFWG për interpretuesin më të mirë evropian dhe 1 çmim NINFA për aktorin më të mirë në “The Resolution”, Blue gjithashtu bëri histori. duke qenë interpretuesi i parë mashkull i rritur që fitoi çmimin AVN dhe XRCO Performuesi Mashkull i Vitit tre vjet me radhë – krah për krah.

Për shkak se Mick ka të bëjë me lidhjen me partnerët e tij, nuk është çudi që gratë në mbarë botën e duan atë. Pozicioni i tij i preferuar për të bërë seks është në fakt misionar pasi promovon lidhjen më të thellë.

Seksi i mirë nuk është e vetmja gjë për të cilën njihet Mick Blue. Ai është një shofer makinash garash i licencuar nga NASA dhe SCCA, një Divemaster i zhytjes në skuba dhe një rrip kafe në Jiu Jitsu. Një udhëtar i zjarrtë dhe dashnor i përvojave të jashtëzakonshme, Mick Blue është interpretuesi numër një mashkull në botë dhe me siguri do të jetë djali juaj i preferuar Fleshlight. Tani është shansi juaj të hipni në sediljen e shoferit dhe të përjetoni kënaqësinë e thellë dhe intensive që ofron penisi i tij Blue Steel.

– Gjatësia nga baza në majë: 21 cm (duke përfshirë topat)
– Gjatësia e futshme: 16,5 cm (pa përfshirë topat)
– Perimetri në bazën e boshtit: 14,6 cm

Dildo FleshJack Mick Blue

11,600 LEK

In stock