Dildo FleshJack Johnny Sins

11,600 LEK

Vetëm për të përmendur disa, ai ka fituar “Porno Ylli i preferuar mashkull” në AVN Awards në 2016, 2017 dhe 2018 dhe “Performuesi mashkull më popullor nga gratë” në Pornhub Awards në 2018 dhe 2019.

Availability: Në gjëndje SKU: E31613 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Johnny Sins është ylli i nxehtë dhe seksi që keni pritur. Si një nga interpretuesit më të nxehtë në biznes, është e vështirë të besohet se ai është nga një nga pjesët më të ftohta të SHBA. Duke kaluar 23 vitet e para të jetës së tij në Pittsburgh, Johnny vetëm priste të largohej nga i ftohti dhe të fillonte një jetë të re diku të ngrohtë.

Pasi punoi si amator me një yll që ishte në rrugëdalje nga biznesi, Sins u bind lehtësisht të bënte pornografinë e tij me kohë të plotë. Ai u transferua në LA dhe u hodh menjëherë në industrinë e të rriturve. Që nga viti 2006, ai ka qenë në mbi 2300 skena me disa nga zonjat më të nxehta në industri. Ai është një nomad që ka gjetur vendin e tij dhe e do çdo minutë të tij. Sins ka përdorur famën e tij për të ndërtuar një platformë sociale në YouTube që arrin mbi 1.3 milionë ndjekës për të edukuar njerëzit për të gjitha gjërat që lidhen me seksin. Sins është aq i preferuari i fansave saqë ai ka mbi 1 miliard shikime në Pornhub dhe ka marrë mbi 30 nominime për çmime.

Vetëm për të përmendur disa, ai ka fituar “Porno Ylli i preferuar mashkull” në AVN Awards në 2016, 2017 dhe 2018 dhe “Performuesi mashkull më popullor nga gratë” në Pornhub Awards në 2018 dhe 2019. Sapo ta shihni zemrën e tij të shkrirë buzëqeshja, trupi i gdhendur dhe kari gjigant, do t’ju bëjnë të dëshironi të mëkatoni.

Veçoritë
Gjatësia totale: 20,6 cm
Gjatësia e futur: 16,8 cm
Gjerësia në pikën më të trashë: 15,2 cm

Dildo FleshJack Johnny Sins

11,600 LEK

In stock