Dildo Evolved FlexSkin POSEABLE 9 Dark Light

8,800 LEK

E punuar me dorë dhe tepër realiste, boshti dhe koka me teksturë duken njësoj si e vërtetë me vena dhe rrudha pikërisht aty ku duhet të jenë. Por veçoria e vërtetë e kapëses së shfaqjes së kësaj është materiali Flex Skin.

Availability: Në gjëndje SKU: 840621 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

E punuar me dorë dhe tepër realiste, boshti dhe koka me teksturë duken njësoj si e vërtetë me vena dhe rrudha pikërisht aty ku duhet të jenë. Por veçoria e vërtetë e kapëses së shfaqjes së kësaj është materiali Flex Skin.