Dildo Elisa Rota

3,100 LEK

Një dildo që vidhoset në një bazë të kapakut të thithjes. Kjo bazë ngjitet pothuajse në çdo sipërfaqe, dildo është montuar në një top rrotullues 360 shkallë. Ky penis mund të merret në çdo kënd ose drejtim, dhe i lë duart tuaja të lira. Ngjyra: mishi Gjatësia: 16,5 cm Diametri: 3,5 cm Materiali: PVC i butë pa ftalat

Availability: Në gjëndje SKU: 55007271 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një dildo që vidhoset në një bazë të kapakut të thithjes. Kjo bazë ngjitet pothuajse në çdo sipërfaqe, dildo është montuar në një top rrotullues 360 shkallë. Ky penis mund të merret në çdo kënd ose drejtim, dhe i lë duart tuaja të lira. Ngjyra: mishi Gjatësia: 16,5 cm Diametri: 3,5 cm Materiali: PVC i butë pa ftalat

Dildo Elisa Rota

3,100 LEK

In stock