Dildo Dual Density

3,900 LEK

Dildo reale me densitet të dyfishtë, me bërthamë të fortë dhe pamje të jashtme të butë. Fleksibël. Me kupë të fortë thithëse. Lidhur me parzmore rrip. I papërshkueshëm nga uji. Gjatësia e futshme 12,5 cm, diametri 4 cm.
Availability: Në gjëndje SKU: 21751 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo reale me densitet të dyfishtë, me bërthamë të fortë dhe pamje të jashtme të butë. Fleksibël. Me kupë të fortë thithëse. Lidhur me parzmore rrip. I papërshkueshëm nga uji. Gjatësia e futshme 12,5 cm, diametri 4 cm.