-5%

Dildo Double SHARE LITE blackberry

11,875 LEK

DILDO MË E LEHTË ME DYFUNDE
Me SHARE LITE, dildo-në tonë të dyfishtë, ju mund të harroni botën përreth jush. Lodra e seksit ultra e lehtë shënon rezultate gjatë lojërave të nxehta me role, fiksimeve etj.

Availability: Në gjëndje SKU: 25500 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

DILDO MË E LEHTË ME DYFUNDE
Me SHARE LITE, dildo-në tonë të dyfishtë, ju mund të harroni botën përreth jush. Lodra e seksit ultra e lehtë shënon rezultate gjatë lojërave të nxehta me role, fiksimeve etj. Përveçse ndiheni më afër se kurrë, ju dhe partneri juaj mund të shijoni stimulim të synuar nga të dyja anët, pa parzmore.

SI TË PËRDORË NJË DILDO ME DYFISHTE LIKE SHARE LITE?
Boshti më i shkurtër vishet në mënyrë vaginale. Për shkak se kjo lodër është 22% më e lehtë se SHARE origjinale, mund ta mbani dhe ta kontrolloni me muskujt e legenit pa asnjë përpjekje, pa parzmore. Dizajni i saj i lakuar do të thotë që lodra synon saktësisht pikën tuaj G. Dhe nëse jeni në fund të marrësit? Pjesa më e gjatë do të masazhojë pikën tuaj G ose prostatën.

SI NDRYSHON KY NGA DILDOS TJERA DYFISH?
Kaq shumë mënyra! Ne krijuam SHARE LITE në përgjigje të komenteve të klientëve për dildo të tjera me dy skaje. Disa lodra të tjera janë prej silikoni të ngurtë, gjë që i bën ato shumë të rënda për t’u përdorur pa parzmore, kështu që ne projektuam SHARE LITE me një bërthamë të brendshme të lehtë që ngrihet lehtë. Dhe fundi i marrësit është më i gjatë se modelet e tjera, për shtytje më të nxehta dhe më natyrale.

Dimensionet 30 cm dhe Ø 2,5-4,05 cm
Pesha 331 g
Materiale 100% silikon i klasës mjekësore, jo poroz dhe hipoallergjik

Dildo Double SHARE LITE blackberry

11,875 LEK

In stock