Dildo Double Dong Double the Fun

5,000 LEK

Disa gjëra në jetë janë më argëtuese nëse i ndani me shokun ose partnerin tuaj më të mirë. Pra, pse të mos e hapni zinxhirin e pantallonave, të lubrifikoni të pasmet ose vaginën tuaj dhe ta ndani këtë dong të madh me shokun tuaj?

Availability: Vjen së shpejti SKU: 100004 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Disa gjëra në jetë janë më argëtuese nëse i ndani me shokun ose partnerin tuaj më të mirë. Pra, pse të mos e hapni zinxhirin e pantallonave, të lubrifikoni të pasmet ose vaginën tuaj dhe ta ndani këtë dong të madh me shokun tuaj? Në seks çdo gjë është e lejuar, ndaj përdorni si të doni: Prapa me prapanicë, bythë pas pidhi, pidhi në pidhi, – vetëm qielli është kufiri me këtë dong të madh të pafund të pafund!

Matjet: Gjatësia totale 460 mm, gjatësia e futshme 460 mm, Ø 40 mm. Pesha 668 g.