Dildo Double Dong

4,500 LEK

Dildo e butë prej silikoni, me vena dhe nga të dyja anët me koka penisi. Perfekte për lojë në çift dhe përdoret nga të dyja anët.

Material i përkulshëm, ngjyrë nude.

Gjatësia totale:30.5cm, diametrat: 2.3cm dhe 3.3cm.

Availability: Në gjëndje SKU: 05163840000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo e butë prej silikoni, me vena dhe nga të dyja anët me koka penisi. Perfekte për lojë në çift dhe përdoret nga të dyja anët.

Material i përkulshëm, ngjyrë nude.

Gjatësia totale:30.5cm, diametrat: 2.3cm dhe 3.3cm.