Dildo Double Crystal Duo

4,200 LEK

Dildo i dyfishte i lemuar dhe i rreshqitshem i perbere nga material xhelatin i paster, me dy koke madheshtore ne secilin fund.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05148100000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo i dyfishte i lemuar dhe i rreshqitshem i perbere nga material xhelatin i paster, me dy koke madheshtore ne secilin fund. I bute por gjithashtu mjaftueshem i qendrueshem per penetrim te ndjeshem duke siguruar nje seks anal ose vaginal madheshtor. Masa: 34 cm, Ø 3.5 cm.

Dildo Double Crystal Duo

4,200 LEK

Out of stock