-30%

Dildo Donga Naked Addiction

6,020 LEK

Kënaqësi seksuale realiste duke përfshirë një vibro-plumb!
Dildo fleksibël realist 8″ silikoni me densitet të dyfishtë nga Naked Addiction që duket si një penis i vërtetë me vena delikate dhe një sy të fryrë. Ekziston një filxhan thithës poshtë testikujve të mëdhenj që ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar – kjo bën të mundur argëtimin pa duar. dildo është gjithashtu i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret.

Availability: Në gjëndje SKU: 05395200000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Dildo realiste përfshirë. vibro-plumb
  • Me një filxhan thithës të fortë
  • Glans dhe venat e theksuara, testikuj të mëdhenj
  • E përputhshme me rripin
  • Silikoni me cilësi të lartë
  • Përfshirë një çantë magazinimi

Kënaqësi seksuale realiste duke përfshirë një vibro-plumb!
Dildo fleksibël realist 8″ silikoni me densitet të dyfishtë nga Naked Addiction që duket si një penis i vërtetë me vena delikate dhe një sy të fryrë. Ekziston një filxhan thithës poshtë testikujve të mëdhenj që ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar – kjo bën të mundur argëtimin pa duar. dildo është gjithashtu i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret.

Dildo është bërë nga silikoni i trajtuar me platin. Ky material pa lateks, i sigurt për ushqim, pa shije dhe erë përdoret gjithashtu në fushën mjekësore dhe është i përsosur për njerëzit që vuajnë nga një alergji! Dildo është jashtëzakonisht i fortë dhe i fortë pa humbur fleksibilitetin falë këtij materiali. Materiali silikoni i butë i mëndafshtë duket si lëkurë e vërtetë dhe gjithashtu ndihet po aq e butë si lëkura.

Përfshin një vibro-plumb me 3 mënyra dridhjeje për stimulim shtesë emocionues gjatë kënaqësisë dhe lojës me dildo. Gjithashtu përfshin një çantë magazinimi me cilësi të lartë.

Gjatësia e plotë 20,3 cm, gjatësia e futjes 14 cm, Ø 4,5 cm. Silikoni (dildo), ABS (plumb).

Dildo Donga Naked Addiction

6,020 LEK

In stock