Dildo Density Dual Squirting 24cm

13,060 LEK

Ky dildo që ngjan si I vërtetë, do të përmbushë të gjitha fantazitë tuaja! Nëse mendonit se dildoja është vetëm një stimulues, mendojeni përsëri, sepse përveç stimulimit, ofron dhe ejakulimin. Forma dhe venat e kësaj dildoje, e bëjnë të duket sa më real. Ky model I guximshëm, vjen me një shiringë që mbushet me Cum Load. Mund të pastrohet me ujë të vakët pas përdorimit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AF714 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky dildo që ngjan si I vërtetë, do të përmbushë të gjitha fantazitë tuaja! Nëse mendonit se dildoja është vetëm një stimulues, mendojeni përsëri, sepse përveç stimulimit, ofron dhe ejakulimin. Forma dhe venat e kësaj dildoje, e bëjnë të duket sa më real. Ky model I guximshëm, vjen me një shiringë që mbushet me Cum Load. Mund të pastrohet me ujë të vakët pas përdorimit.

Dildo Density Dual Squirting 24cm

Dildo Density Dual Squirting 24cm

13,060 LEK

In stock