-25%

Dildo Cucumber

Çmimi origjinal qe: 10,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,175 LEK.

Prisni një kënaqësi ndjesi shpimi gjilpërash nga ky kastravec kopshti i gjatë 19 cm (7,5 inç).

Availability: Në gjendje SKU: GE-001 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

 

Prisni një kënaqësi ndjesi shpimi gjilpërash nga ky kastravec kopshti i gjatë 19 cm (7,5 inç).

Forma elegante e kësaj dildo silikoni ofron një majë delikate të lëmuar, stufa natyrale dhe një bisht të fortë e të rrumbullakët. Trefishi i kënaqësisë!

Pavarësisht se çfarë doni të bëni me kastravecin e kopshtit, ajo i bën të gjitha dhe i mbijeton natës më të stuhishme të dashurisë.

Dizajni: jeshile e errët me ndryshim të ngjyrës në jeshile të hapur plus dekorim jeshil dhe të verdhë
Diametri më i vogël: përafërsisht. 3 cm (1,2 inç)
Diametri më i madh: përafërsisht. 5 cm (2 inç)
Silikoni i thartë, pa erë
Sipërfaqe e mbyllur dhe për këtë arsye e lehtë për t’u pastruar
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Cucumber

Çmimi origjinal qe: 10,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,175 LEK.

In stock