Dildo Crystal Clear Dong

4,130 LEK

Real, ne forme penis me damar te theksuar dhe testikuj i bere nga nje material xhelatin super i reshkitshem dhe transparent. Me baze ngjitje me thithje. Elasticitet i mahnitshem per kenaqesi anale dhe vaginale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05240340000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Real, ne forme penis me damar te theksuar dhe testikuj i bere nga nje material xhelatin super i reshkitshem dhe transparent. Me baze ngjitje me thithje. Elasticitet i mahnitshem per kenaqesi anale dhe vaginale. Masa: 18 cm, Ø 3.5-4.5 cm.

Dildo Crystal Clear Dong

4,130 LEK

Out of stock