Dildo Crystal Clear

2,600 LEK

Më i shituri për vrimën e kënaqësisë! Dildo realiste me venat dhe testikujt e theksuar, të fryrë. E përsosur për stimulim vaginal dhe anal. Fleksibël dhe me një filxhan thithës

Availability: Në gjëndje SKU: 05375780000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Më i shituri për vrimën e kënaqësisë! Dildo realiste me venat dhe testikujt e theksuar, të fryrë. E përsosur për stimulim vaginal dhe anal. Fleksibël dhe me një filxhan thithës