-30%

Dildo Colours Pleasures 7” Blue

5,600 LEK

Dong i derdhur realist, i derdhur në silikon të cilësisë së lartë. Tekstura e satenit ofron një ndjesi më të kënaqshme.

 

Availability: Në gjendje SKU: 280977 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildot realistë 7 inç Colors Pleasures NS Novelties janë bërë nga silikoni më i mirë mjekësor i disponueshëm për trupin. Jo poroz për pastrim të lehtë dhe pa shqetësime; këto goma argëtuese janë shumë të buta në prekje, por të forta për depërtim të lehtë. Me përmasa bujare, këto gome me shtat shtatë inç janë të lyer shumë duke ofruar kënaqësi të pamatshme. Baza e gjithanshme e filxhanit thithës është super e fortë për eksplorim krijues.

Pesha: 560 gr
Dimensionet : 11.7cm x 8.23 x 31.6

Dildo Colours Pleasures 7” Blue

5,600 LEK

In stock