-30%

Dildo Cameron Realistic

2,660 LEK

Seria NO-PARTS përbëhet nga një koleksion i gjerë dildosh me rripa dhe parzmore të nivelit të lartë që përputhen. Përjetoni një aventurë të re solo ose me një partner dhe gjeni kombinimin tuaj të preferuar. NO-PARTS është ideal si për eksploruesit fillestarë ashtu edhe për përdoruesit më me përvojë dhe ka një dizajn modern dhe të aksesueshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: NP-09-BEIGE Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Seria NO-PARTS përbëhet nga një koleksion i gjerë dildosh me rripa dhe parzmore të nivelit të lartë që përputhen. Përjetoni një aventurë të re solo ose me një partner dhe gjeni kombinimin tuaj të preferuar. NO-PARTS është ideal si për eksploruesit fillestarë ashtu edhe për përdoruesit më me përvojë dhe ka një dizajn modern dhe të aksesueshëm.

James është një dildo i zbrazët që vishet mbi penis dhe madhësia e tij e bën atë të përsosur për përdoruesit me përvojë. Kjo dildo ka një dizajn realist me një kthesë të lehtë dhe një bosht fleksibël me vena për stimulim të shtuar. Pjesa e brendshme është e lëmuar. Dildo është bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ka një bazë të gjerë.

Përdorni një lubrifikant me bazë uji dhe pastroni dildo lehtësisht pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Gjatësia totale: 22 cm. Gjatësia e brendshme: 11,5 cm Diametri i brendshëm është deri në 3,5 cm.

Dildo Cameron Realistic

2,660 LEK

Out of stock