-25%

Dildo Cactus – with nubs

Çmimi origjinal qe: 13,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,900 LEK.

Nëse stimulimi i jashtëm ju shtyn, ky është vendi për ju. Provoni gjilpërat e vogla mes buzëve të Venusit! Falë këtyre skajeve të buta dhe luleve të theksuara, të cilat janë dizajnuar si nuanca të dukshme, çdo masazh yoni ka një efekt jashtëzakonisht intensiv.

Availability: Në gjendje SKU: SK-C10 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Nëse stimulimi i jashtëm ju shtyn, ky është vendi për ju. Provoni gjilpërat e vogla mes buzëve të Venusit! Falë këtyre skajeve të buta dhe luleve të theksuara, të cilat janë dizajnuar si nuanca të dukshme, çdo masazh yoni ka një efekt jashtëzakonisht intensiv.

I gjithë kërcelli është pak i përkulur dhe në thelb një dhjetëkëndësh që zvogëlohet nga maja e trashë e këndshme te doreza. Pjesa e poshtme 5 cm (2 inç) e përafërsisht. Lodra 22 cm (8,7 inç) e gjatë është projektuar disi më e trashë. Kjo zonë përshtatet mirë në dorë për të drejtuar lodrën gjatë masazhit. Gjithashtu, kjo dorezë përshtatet saktësisht në vazon dekorative.

  • Dizajni: jeshile e errët pa ndryshim ngjyre, mbi të nuanca jeshile të lehta dhe të kuqe (me ndryshim ngjyre) dhe një tenxhere e kuqe me shkëlqim
  • Diametri në krye: përafërsisht. 3,6 cm (1,4 inç)
  • Diametri në boshtin e poshtëm: përafërsisht. 3 cm (1,2 inç)
  • Diametri i dorezës / bazës: përafërsisht. 4 cm (1,6 inç)
  • Silikoni pa erë, mesatarisht i fortë (i qëndrueshëm, por fleksibël)
  • Enë qeramike (vetëm për dekorim): përafërsisht. 8 cm x 6,5 cm (3,1 inç x 2,6 inç)
  • Pesha: lodër përafërsisht. 240 g (8,5 oz) + tenxhere përafërsisht. 360 g (12,7 oz) = përafërsisht. 600 g (21,2 oz)
  • Paketimi: qese higjienike e mbyllur, letër me ngjyrë
  • Dorëzimi: 1 lodër kaktusi + 1 vazo lulesh + 1 mostër lubrifikanti

Dildo Cactus – with nubs

Çmimi origjinal qe: 13,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,900 LEK.

In stock