Dildo Big Mr Softee Black

3,000 LEK

Dildo ngjyre e zeze e theksuar me nje forme shume natyrale: forma perfekte e kokes dhe damaret e detajuar ju ofrojne ndjesi te pafund.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05201950000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo ngjyre e zeze e theksuar me nje forme shume natyrale: forma perfekte e kokes dhe damaret e detajuar ju ofrojne ndjesi te pafund. Elastik, i lemuar. Masa: 29 cm, Ø 4.5 cm.

Dildo Big Mr Softee Black

Dildo Big Mr Softee Black

3,000 LEK

Out of stock