Dildo Bendable Limba Flex S

6,700 LEK

Shumëllojshmëria është pjesë e seksit të shkëlqyer. Kjo është arsyeja pse ne bëmë dildo me tel të përkulshëm brenda për t’u përkulur ne cdo kend.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 20004 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

NJË DILDO E LËKUESHME PËR TË GJITHË

  • Një dildo i personalizueshëm me një bosht të përshtatshëm
  • Përkuleni për të goditur pikën G ose prostatën
  • E bën më të lehtë ndryshimin e pozicionit gjatë lojës me rrip
  • Bosht i hollë dhe majë konike – e shkëlqyer për ngjitje
  • Thithje në sipërfaqe të sheshta dhe të lëmuara
  • Zgjidhni midis madhësive të vogla, të mesme dhe të mëdha

Lloji: Dildo
Përmasat: M: 18 cm,  3,2 cm
Pesha: 169 g
Materiali: Materiale të sigurta për trupin, jo poroze dhe hipoallergjike

CDO TRUP, NE CDO POZICION

Ne e dimë se shumëllojshmëria është pjesë e seksit të shkëlqyer. Ne e dimë se çdo trup është i ndryshëm. Kjo është arsyeja pse ne bëmë dildo me një tel të përkulshëm brenda për t’u përkulur në çdo kënd të preferuar – dhe për të qëndruar atje.

Mund ta përkulni LIMBA FLEX S në formë C ose drejt. Për LIMBA FLEX M dhe LIMBA FLEX L mund të zgjidhni midis formës C, S-së ose lini drejt.

ÇFARË ËSHTË PRAPA DIZAJNIT?

LIMBA FLEX TRIO bashkohet me radhët e dildove tona fleksibël të formueshëm dhe shkon një më mirë. I derdhur me dorë dhe i përfunduar në fabrikën tonë të lodrave në Gjermani, SERIA LIMBA FLEX është një nga dildot e para me taban të kuq dhe buton të integruar FUN FACTORY – dy shenja tërheqëse të cilësisë së jashtëzakonshme dhe FUN të nivelit të lartë. Tani mund të shihni se çfarë është e veçantë si dhe ta ndjeni atë.

GODIT VENDIN

Dëshironi të goditni vetëm vendin e duhur? Përkulni LIMBA FLEX në formën e përsosur.

DILDO MË TË MIRË PEGGING

Maja e ngushtuar dhe boshti i hollë i LIMBA FLEX e bëjnë atë lodrën e përsosur hyrëse për kapje.

PËRDORNI SUKSIONIN

Baza ekstra e hollë e LIMBA FLEX do të thithë shumë sipërfaqe të lëmuara – për më shumë argëtim solo.

Dildo Bendable Limba Flex S

6,700 LEK

Out of stock