Basix Slim 7

3,700 LEK

I jashtezakonshem realistik! Dildo ngjyre mishi ne frome penisi me damar lehte te dallueshem dhe ngjitje me thithje ne fund.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05023320000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Gjatesia 20 cm, Ø 2.6-4.4 cm. Materiali: PVC

Basix Slim 7

3,700 LEK

In stock