Dildo B Yours Plus RAM

4,800 LEK

Përmbushni fantazitë tuaja me B Yours Plus, versionin tonë më të butë të koleksionit tonë më të shitur B Yours! Këto dildo paraqesin një ndjesi të butë për një përvojë të rehatshme dhe realiste me diçka të vogël për të gjithë, që përputhet me një pamje të qartë, si kristal për t’u parë ndërsa luani.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 331718 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Përmbushni fantazitë tuaja me B Yours Plus, versionin tonë më të butë të koleksionit tonë më të shitur B Yours! Këto dildo paraqesin një ndjesi të butë për një përvojë të rehatshme dhe realiste me diçka të vogël për të gjithë, që përputhet me një pamje të qartë, si kristal për t’u parë ndërsa luani. Këto dildo të bukura janë të pajisura me një bazë të fortë filxhani thithës, kështu që ju mund t’i ngjitni në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë dhe janë të pajtueshme me parzmore. Të bëra nga TPE premium, lodrat B Yours Plus janë pa ftalate, aroma, latex dhe parafina. Gjeni ndeshjen tuaj të përsosur dhe kënaquni në këtë koleksion të këndshëm dhe argëtues!

Punuar me përpikëri dore
Baza e fortë e filxhanit të thithjes
Rrip në përputhje
Testuar dhe verifikuar në laborator që nuk përmban gjëra të këqija
Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt
Qartë për të parë veten duke luajtur dhe versioni më i butë i koleksionit më të shitur B Yours
Gjatësia 8 inç / 20,3 cm
Gjatësia e futshme 5,5 inç / 13,9 cm
Gjerësia 1,75 inç / 4,4 cm

Dildo B Yours Plus RAM

4,800 LEK

Out of stock