Dildo AVANT CHASING SUNSETS MERMAID

8,000 LEK

Moderne, elegante dhe e bukur – takoni Avant Chasing Sunsets! Kjo dildo unike e punuar me dorë ka një efekt gradient me ngjyra të ndezura dhe shkëlqim delikate me shkëlqim për të sjellë pak magji në kohën tuaj të lojës.

Availability: Në gjendje SKU: 331820 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Moderne, elegante dhe e bukur – takoni Avant Chasing Sunsets! Kjo dildo unike e punuar me dorë ka një efekt gradient me ngjyra të ndezura dhe shkëlqim delikate me shkëlqim për të sjellë pak magji në kohën tuaj të lojës. Baza e fortë e filxhanit thithës mund të fiksohet në çdo sipërfaqe të sheshtë dhe të pastër për lojë pa duar, ose është e përputhshme me parzmoren për argëtim të përbashkët! Chasing Sunsets ka UltraSilk™ të lëmuar të mëndafshtë dhe është bërë nga silikoni Puria™ i trajtuar me platin, duke e bërë atë të sigurt për trupin dhe pa ftalate, parafina, aromë dhe latex. E bukur për t’u parë dhe e bërë me kënaqësinë tuaj në mendje, koha për të filluar Chasing Sunsets!

Efekt i bukur gradient dhe shkëlqim delikat me shkëlqim
Punuar me përpikëri dore dhe realiste
Baza e fortë e filxhanit thithës
Rrip në përputhje
Silikoni Puria™ i pastër me platin
Ultrasilk® e lëmuar
Lubrifikim hibrid i sigurt me bazë uji
Materiali: Silikoni
Pa ftalate
Gjatësia 7,75 inç / 19,6 cm
Gjatësia e futshme 6 inç / 15,2 cm
Gjerësia 1,25 inç / 3,1 cm

Dildo AVANT CHASING SUNSETS MERMAID

8,000 LEK

In stock