Dildo AU Naturel 9 Mocha

LEK

Au Naturel Big Billy ju lejon të eksploroni dëshirat tuaja, me shtresat e tij ultra-realiste Sensa Feel®. Forma e butë, por e ngurtë dhe e ngritur e Big Billy është përmirësuar nga teknologjia FlexiShaft™, duke e lejuar atë të jetë fleksibël brenda trupit tuaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 331873 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Au Naturel Big Billy ju lejon të eksploroni dëshirat tuaja, me shtresat e tij ultra-realiste Sensa Feel®. Forma e butë, por e ngurtë dhe e ngritur e Big Billy është përmirësuar nga teknologjia FlexiShaft™, duke e lejuar atë të jetë fleksibël brenda trupit tuaj. Çdo detaj, nga qëndrueshmëria tek struktura e lëkurës dhe venave, është krijuar me kujdes për efekt maksimal të gjallë – gjithçka për kënaqësinë tuaj. Big Billy jep perimetër të madh dhe gjatësi shtesë, me një kokë të rrumbullakosur dhe të ngushtuar për futje më të lehtë. Baza e tij e fortë e filxhanit thithës do të ngjitet pothuajse në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe është e pajtueshme me parzmore. X5 TPE nga brenda dhe X5 Plus TPE nga jashtë, lodrat Au Naturel janë pa ftalate, pa lateks dhe të lehta për t’u pastruar.

Sensa Feel me densitet të dyfishtë dhe dizajn FlexiShaft
Bosht i butë, i ngritur por fleksibël
Një përzierje e X5 dhe X5 Plus TPE për ndjesi të butë dhe realiste
Baza e fortë e filxhanit thithës
Rrip në përputhje
Gjatësia 9 inç / 22,8 cm
Gjatësia e futshme 6,5 inç / 16,5 cm
Gjerësia 1,75 inç / 4,4 cm
Testuar në laborator dhe verifikuar që nuk përmban komponime të pasigurta
Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt

Dildo AU Naturel 9 Mocha

LEK

In stock