Dildo anale Soft Smooth

2,600 LEK

Gëzoni stimulim të mahnitshëm anal me këtë dildo të këndshme ! Kjo dildo është ideale nëse keni pak më shumë përvojë me lodrat anale dhe doni t’i çoni gjërat pak më tej. Ky dildo është bërë nga materiali i butë, fleksibël dhe ka një kokë të ngushtë, të rrumbullakosur që mund ta futni në mënyrë të sigurt dhe të lehtë. Dildo ka një filxhan thithës dhe gjithashtu mund të përdoret pa duar. Përdorni pak lubrifikant për një përvojë më komode. Pastroni lodrën tuaj para dhe pas përdorimit me ujë dhe pastrues lodrash ose me një sapun të butë, antibakterial dhe ujë të vakët. Thani atë me një leckë pa garzë dhe ruajeni në një vend pa pluhur.

Availability: Në gjëndje SKU: AB189-Black Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Gëzoni stimulim të mahnitshëm anal me këtë dildo të këndshme ! Kjo dildo është ideale nëse keni pak më shumë përvojë me lodrat anale dhe doni t’i çoni gjërat pak më tej. Ky dildo është bërë nga materiali i butë, fleksibël dhe ka një kokë të ngushtë, të rrumbullakosur që mund ta futni në mënyrë të sigurt dhe të lehtë. Dildo ka një filxhan thithës dhe gjithashtu mund të përdoret pa duar. Përdorni pak lubrifikant për një përvojë më komode. Pastroni lodrën tuaj para dhe pas përdorimit me ujë dhe pastrues lodrash ose me një sapun të butë, antibakterial dhe ujë të vakët. Thani atë me një leckë pa garzë dhe ruajeni në një vend pa pluhur.