-30%

Dildo anale silikoni

Çmimi origjinal qe: 5,760 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,032 LEK.

Me gjatësinë e saj madhështore 23,5 cm dhe fundin me kokë bulboze, kjo bukuri e mbushur me rruaza e çon stimulimin në një nivel krejtësisht të ri që është e sigurt.

Availability: Në gjendje SKU: 220012 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Me gjatësinë e saj madhështore 23,5 cm dhe fundin me kokë bulboze, kjo bukuri e mbushur me rruaza e çon stimulimin në një nivel krejtësisht të ri që është e sigurt. Për më tepër, doreza e projektuar në mënyrë ergonomike do të thotë që kapja e lehtë që keni në këtë vegël për shtrirjen e vrimave e bën kënaqësinë tuaj edhe më të kënaqshme dhe më të këndshme se kurrë.

Dildo me gunga me cilësi të lartë, me kokë bulboze për argëtim me cilësi të lartë!

Detajet e produktit

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: ∅ 235 mm
Gjerësia maksimale: ∅ 44 mm
Gjerësia e dorezës: ∅ 36 mm
Pesha: 216 g”

Dildo anale silikoni

Çmimi origjinal qe: 5,760 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,032 LEK.

In stock